Pandora İzmir’de !

Pandora İzmir’de !
Chat Buluşmaları 17 Mayıs 2017 704 defa okundu 4 yorum

Chat Haber Magazin Ekibi‘nin başarılı muhabirlerinden ve TRSohbet.Com‘un renkli radyosu Renk FM‘in rekortmen DJ‘i Pandora İzmir‘e gelmiş. İzmir‘de 2 gün kalan ve İzmir‘i gezen Pandora daha sonra İstanbul‘a arkadaşının düğününe geçmiş.

1.Gün

Geldiği günün akşamında Chat Haber Magazin Ekibi Lideri ile beraber İzmir‘in meşhur caddesi olan Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi‘ni gezmiş. Kıbrıs Şehitleri Caddesi‘nin renkli ve hareketli ortamından büyük keyif alan ve cadde ortasında halay çeken bir gruba da katılıp onlarla beraber halay çeken Pandora İzmir‘e bayılmış. Akabinde Kordon‘a çıkan ikiliye KNoSsoS‘da katılmış. Hep beraber Kordon‘un çimlerinde oturan üçlü daha sonra Pandora‘yı kaldığı yere bırakmışlar.

2.Gün

Ertesi gün PandoraKNoSsoS ve Oparazzi ile beraber İzmir turuna çıkmış. Konak‘ta buluşan kişiler daha sonra vapurla Bostanlı‘ya İzmir‘in meşhur sandwichcisi Bostanlı Çağdaş Büfe‘de Sandwich yemişler. Tramway ile Karşıyaka‘ya giderek Karşıyaka Çarşısını‘da gezdikten sonra tekrar Konak‘a geçmişler ve tarihi Asansör‘e gitmişler. Pandora, Asansör‘ün müthiş manzarasına hayran kalmış. Dönüşte yürüyerek Konak‘a gelen ve Konak‘tan bisiklet kiralayıp Alsancak‘a kadar bisiklet süren kişiler büyük keyif almışlar. Alsancak‘ta güzel bir cafede oturan üçlü sonrasında yine Konak‘a bisiklet kiralayıp dönmüşler. Pandora‘yı kaldığı yere bırakan KNoSsoS ve Oparazzi de gecenin ilerleyen saatlerinde evlerine dönmüşler.

Ertesi gün KNoSsoS, Pandora‘yı İzmir Otogarı‘na götürerek kendisini uğurlamış.

Hayatında ilk kez İzmir‘e gelen ve İzmir‘e hayran kalan Pandora şimdiden keyifli geçirdiği günleri özlemiş bile. Chat ortamında tanışıp gerçek arkadaşlıklar kuran bu kişilerin sayısı dileriz her geçen gün artar. Chat Haber olarak Pandora‘ya İzmir‘e tekrar beklediğimizi dile getiririz.

0

Yorumlar

4 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

Yorum Yapmak İster misiniz?