Kalplerimiz Seninle MehLika

Kalplerimiz Seninle MehLika
Ozel Gün Mesajları 1 Nisan 2017 580 defa okundu 4 yorum

TRSohbet.Com Sales Ekibi‘nden ve #Teylo ile #Kelime kanalı Aop‘larından ve herkes tarafından çok sevilen arkadaşımız MehLika, 3 Nisan Günü Öğlene Doğru Kalp Nakli ameliyatı geçirecek. Chat Haber olarak tüm chat arkadaşları adına MehLika‘ya büyük geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyor ve geçireceği bu önemli operasyonda kendisi için dua edeceğimizi bilmesini istiyoruz. Kalplerimiz ve Dualarımız seninle MehLika. Dileriz ki başarılı bir ameliyat geçirir ve sağlığına tamamen kavuşursun.

Ayrıca 3 Nisan günü MehLika arkadaşımızın doğum günü. Chat Haber olarak doğum gününü kutluyor ve kendisi için sağlıklı bir hayat diliyoruz. Aşağıda yer alan Papatyaları kendisine armağan ediyoruz.

papatya

0

Yorumlar

4 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Oparazzi 1 Nisan 2017 - 02:38

  Canım arkadaşım inşallah ameliyatın çok başarılı geçer ve sağlığına kavuşursun.. Şimdiden geçmiş olsun.. Dularımız ve Kalplerimiz seninle.. Hayırlısı ile ameliyatını atlat da doğum gününü ne zaman olsa kutlarız.. Doğum gününde yep yeni bir hayata daha sağlıklı bir şekilde başlaman dileğiyle..

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Rone 3 Nisan 2017 - 06:48

  Sevgili arkadaşımıza canı gönülden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Eksikliklerden noksan alemlerin Rab bi “Şafi” ismi ile şifasını lutuf etsin. Allah ın izni ile başarılı bir operasyon geçirip sağlığına kavuşacaksın. En kısa zamanda aramıza katılman dileği ile… Dualarımız senin ile…

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  MehLika 5 Nisan 2017 - 10:14

  Oparazzi cok tesekkur ederim canim arkadasim dualarinizi eksik etmediniz,dualarda bulustuk dogum gunumde bir kez daha dogma sansi verdi Rabbim 🙂
  Şükürler Olsun..

  0
  MehLika 5 Nisan 2017 - 10:17

  Sevgili Rone cok Tesekkur ederim arkadasim guzel dileklerin icin

  0

Yorum Yapmak İster misiniz?