Basın Açıklaması

Basın Açıklaması
Basın Açıklaması 31 Mart 2018 158 defa okundu 1 yorum

Yaklaşık 3 yıl önce açmış olduğum ve açtıktan 1 ay sonra TRSohbet.Com‘un sahibi ReaL‘e satmış olduğum Chat Haber sitesini Chat Haber‘in chate giren paparazzisi olarak yaratmış olduğum Op Paparazzisi anlamına gelen Oparazzi chat karakterine bürünerek yapımcılığını üstlenmiştim. Bu zaman zarfı içerisinde yüz yüze de tanıştığım ReaL ile güzel bir dostluk kurup, hiç bir sorun yaşamadım. Kısa bir süre önce, kimisi hayalim olan, kimisi ciddi paralar kazanma yönünde akıl ettiğim projelerim için gittiğim Kıbrıs‘ta, projelerime yönelik yapmış olduğum olumlu görüşmeler, gözlemler ve değerlendirmeler sonucunda Chat Haber‘i bırakma kararı aldım. Kıbrıs ile ilgili projelerimi hayata geçirip, bu projeler üzerinde çalışmak için zamanımı bu projelere yöneltmem gerektiğinden artık Chat Haber sitesi ile hakkı ile ilgilenemeyeceğimden dolayı bırakıyorum. Benden sonra Chat Haber sitesi için görevlendirilecek birisi olursa site ile ilgili kendisine elimden gelen yardımı yaparım.

Çıkacak söylenti ve dedikodulara karşı şu konuyu üzerine basarak tekrarlamak istiyorum. ReaL ile herhangi bir sıkıntım veya sorunum hiç olmadı. Tam aksine çok güzel bir dostluğumuz ve diyaloglarımız oldu. TRSohbet.Com Yönetimi ve Admin‘lerinden bazıları ile zaman zaman aykırı biri olmamdan kaynaklı görüş ayrılıkları yaşamış olsam da, bunlar her ortamda yaşanabilir ve olabilecek ufak olaylardı. Chat Haber yapımcılığını bırakmamı gerektirecek önemli olaylar yaşamadım. Bırakıyor olmamın tek nedeni Kıbrıs ile ilgili kendi projelerime yoğunlaşacak olmamdır.

Chat keyfinize keyif katma düşüncesi ile yaratmış olduğum Oparazzi karakterine ve Chat Haber sitesine olan yoğun ilginizden dolayı çok çok teşekkür ederim. Chat Haber sitesinde haberlerini yayınlamama izin veren ve bu güzel oluşuma katkı sağlayan, bana destek olan kişilere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Chat Haber için açmış olduğum Skype adresini kısa bir süre daha açık tutup kullanıma kapatacağım. Oparazzi nickinin de herhangi bir karışıklığa sebep olmaması açısından kullanımı yasaklanacaktır.

Şu ana kadar Chat Haber sitesinde yapmış olduğumuz haberler ile ilgili dilimiz sürçtü ise lütfen affola.

Herşey arkadaşlığa dahil sözümü benimseyen ve gerçekten değeri hak ettiğini düşündüğüm kişilerle iletişim bilgilerimi paylaşıp, şayet onlar da arzu ederlerse görüşmeye devam etmeyi çok isterim.

Hoşçakalın,

Jerome_Allen

 

Yorumlar

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?