2016 Yılının Enleri

2016 Yılının Enleri
Basın Açıklaması 30 Aralık 2016 1731 defa okundu 18 yorum


Chat Haber olarak gözlemlerimiz dahilinde 2016 Yılının Enleri‘ni seçiyoruz arkadaşlar. Bunun için bir anket düzenlemek isterdik lakin sizin de bildiğiniz üzere ankette yer alan kişiler tanıdıklarına ve hatta sosyal paylaşım platformlarında bile kendilerine oy verdirmek için paylaşımlarda ve ricalarda bulunduklarından kaynaklı sağlıklı bir sonuç elde edilemediğinden anket düzenlemiyoruz.

TRSohbet.Com çatısı altında chat yapan kişilere yönelik, chat keyiflerine keyif katmak için hazırlamış olduğumuz sitemizin magazinsel chat karakteri Oparazzi olarak gözlemlerime dayanarak belirleyeceğim 2016 Yılının Enleri bölümünde dilerim ki hak eden kişileri hak eden yerlere koyabilirim.

Amaç ; Elbette sadece eğlenmek, keyfinize keyif katmak.

Sizler de düşüncelerinizi ve adaylarınız varsa onları yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

2016 Yılının Enleri Yılbaşı Akşamı Chat Haber‘de yayınlanacaktır !

Dilimiz sürçer ise şimdiden affola.

2016 Yılının En İyi Çifti : BaRLaS & Berre

 • 2016 Yılının en iyi çifti BaRLaS & Berre oldu. Chatte tanışan çiftimiz chatte başlayan aşklarını gerçek hayata taşımayı başarmışlar. Berre, BaRLaS‘ın anne ve babası ile görüşmüş. Zaman zaman çift ayrılıklar yaşasa da birbirlerinden kopmamışlar ve tekrar bir araya gelmişler. Chat Haber olarak bizler de bu çiftimizi 2016 yılının çifti ilan ediyoruz.
 • Yılın çifti olmaya en yakın adaylardan MayheM & Arzuu çifti de aşklarını gerçek hayata taşıyarak beraber Paris‘e gitmişler. Lakin çiftimiz chat ortamında değil ortak arkadaşları aracılığı ile gerçek hayatta tanıştıkları için 1.liği BaRLaS ve Berre‘ye kaptırdılar.
 • Yılın çifti olmaya aday bir başka çiftimiz ise Metehan & LeiLa çiftimiz idi. Yaklaşık 9 aydır beraber olan çiftimiz henüz ilişkilerini gerçek hayata taşımadıkları için yılın çifti olmayı kılpayı kaçırdılar.
 • En büyük adaylardan biri olan ProzaC & Ecrin çifti ise online süresine takıldılar. Uzun bir süredir bir ilişki yaşayan çiftimiz chatte online sürelerini arttırabilselerdi şimdi tahtta oturuyor olacaklardı.

2016 Yılının En İyi Kanalı : #Mobil

 • Chatten girişlerin hızla mobile kaymasından kaynaklı #Mobil kanalı 2016 yılına damga vuran kanalımız oldu. #Mobil kanalı bir çok kullanıcının ortak kanalı olmayı başararak her daim güzel muhabbetlerin oluşmasına öncülük etti. @ sayısının bir hayli fazla olması ve sabit opları ve kullanıcıları ile 2016 yılının en iyi kanalı olmayı başardı.
 • #Radyo kanalı 2016 yılının en iyi kanalı olmayı hak eden bir başka kanalımızdı fakat Renk FM‘in üstün başarısına rağmen #Mobil kanalının bir tık gerisinde kaldı.
 • Yılın aslında en büyük çıkış yapan kanalı #izmir kanalı idi. Kısa sürede gerçekleştirdiği 3 buluşma ile yeni bir akıma öncülük edeceğe benziyor. Kanal yönetiminde ve genelinde izmirlileri bir araya getirmeyi hedefleyen projesinde %100 başarılı olamasa da bu hedefi %70 oranında başardılar. Fakat biraz daha zamanları var. Başarı oranının artması ve buluşmalardaki kişi sayısının daha çok olması ile etkinliklerin artması şüphesiz 2017 Yılının en iyi kanalı ödülünü #izmir kanalına getirecektir.

2016 Yılının En İyi Admin’i : Beste

 • Kısa süre önce geldiği TRSohbet‘te Sales ekibine dahil olan Beste yapmış olduğu satışlar ile TRSohbet‘e önemli katkılarda bulundu ve kısa sürede Sales Liderliği‘ne geçerek bu başarısını tescilledi. Zaman zaman Renk FM DJ‘lerine de konuk olması bu seçimimizde önemli rol oynadı. Chat Haber olarak bizler de Beste‘yi 2016 yılının en iyi Admin‘i seçtik.
 • Beste‘nin en büyük rakibi tabii ki de ReaL idi. Mütevazi kişiliği, karakteri ve gerek adminlere gerek ise userlara karşı sergilediği tavır ile hepimizin gönlünde taht kuran ReaL belki de bu onuru en çok hak eden kişi idi. Taa ki chati bırakma kararı alarak aramızdan ayrılana kadar. Birden bire böyle bir karar alıp ayrılması tahtını Beste‘ye kaptırmasına neden oldu.

2016 Yılının En İyi Founder’ı : Lordi

 • #izmir kanalında bir ilke imza atarak izmirli olan kişileri #izmir kanalında toplama çabası ayakta alkışlanacak bir hamle idi. Kısa zamanda organize ettiği buluşmalar ile #izmir kanalında chat yapan izmirlilerin birbirleri ile tanışmasına öncülük etti. Bizler de Lordi‘yi 2016 yılının en iyi Founder‘ı seçerek hak ettiği yerde olmasını sağladık.
 • #Ankara kanalı Founder‘ı Juliet ve #istanbul kanalı Founder‘ı sarışınım yıllardan beri TRSohbet‘te başarılı bir şekilde Founder‘lık yaptıkları için tahta en büyük aday oldular. Lakin Lordi‘nin tabuları yıkan devrimsel projesi her iki Founder‘dan da bir adım önde olmayı başardı.

2016 Yılının En İyi : Sop’u : AycA_S

 • Yıllardır TRSohbet‘te chat yapan AycA_S, bugüne kadar yapmış olduğu muhabbet, kanal yönetimi ve tecrübesi ile 2016 yılının En iyi Sop‘u olmayı hak etti.
 • #Ankara kanalının tecrübeli sopları DR112 ve Myth , AycA_S‘e oldukça yakınlardı. Kararı vermekte bir hayli zorlandık doğrusu. Ama minik bir fark ile AycA_S belki de forumdan gelen tecrübesi ile öne çıkmayı başardı.

2016 Yılının En İyi Aop’u : GamZzee

 • GamZzee #Radyo kanalında yapmış olduğu muhabbet ve online  süresi ile 2016 yılının en iyi Aop‘u olmayı başardı. Bu dalda bir çok aday vardı elbette fakat GamZzee‘nin #Radyo kanalında bir çok kişi ile haşır neşir olması ve muhabbet etmesi onu diğer Aop arkadaşlarımızdan bir adım öne taşıdı.

2016 Yılının En İyi DJ’i : DJ Murat

 • DJ Murat Renk FM‘de yapmış olduğu matrak programı ve başarılı performansı ile 2016 yılının en iyi DJ‘i olmayı başardı. Kendisine karşı çok güçlü adaylar vardı fakat DJ Murat Periscope canlı yayını, teyzesi ve eniştesi ile beraber yaptığı yayını ile DJ‘ler arasında bir ilke imza attı ve tahta oturmayı hak etti.
 • DJ Murat‘ı performansları ile oldukça zorlayan 2 rekortmen DJ‘ler vardı elbette. Bu kişiler DJ AskınYayınHali ve DJ Pandora. Renk FM‘de dinleyici rekoru kıran bu iki DJ yapmış oldukları başarılı yayınları ile ipi göğüslemeye en yakın isimlerdi. Taa ki DJ Murat‘ın Periscope canlı yayını açarak DJ‘lik yapmasına kadar.. Tahta oturamasalar da ayakta alkışlanmayı hak eden DJ AskınYayınHali ve Pandora‘ya şapka çıkartıyoruz.

2016 Yılının En İyi Chatçisi : Bengi

 • 2016 Yılının en iyi Chatcisi ödülü Bengi‘ye gidiyor. Yıllardır girdiği TRSohbet‘te yetki almayan ve gelir gelmez kanal genelinde muhabbet eden Bengi bu ödülü hak eden kişilerin başında geliyor. Online süresi çok sık olmasa da chate niçin girilmesi gerektiğine adeta bir örnek. Özelde gerekmedikçe sohbet etmeyen kanal genelinde kolay kolay susmayan Bengi herkes ile hakaretsiz, küfürsüz muhabbet edebiliyor. Bengi‘nin tüm bu özellikleri kendisini 2016 Yılının En İyi Chatcisi seçmemize neden oldu.
 • Tahta oturmayı kılpayı kaçıran bir başka isim ise neslihan40ist. Tıpkı Bengi gibi yıllardır TRSohbet‘te chat yapan neslihan40ist, chate bakmasa da uzun süre chatte kalması ve düzenli girişleri ile biliniyor. Kanal genelinde yaptığı keyifli muhabbetler onu tahta yaklaştıran en büyük özelliği oldu. Açıkçası kararı verirken bir hayli zorlandık diyebiliriz.
 • Tescilli_Uyus TRSohbet‘e kısa süre önce gelmesine rağmen muhabbeti ile ön plana çıkan bir başka isim. Fakat bu kısa süredeki yükselişi tahta oturmaya ve yıllanmış TRSohbet chatcilerini devirmeye yetmedi.

Not : Bu seçimler Chat Haber yapımcısı Oparazzi‘nin gözlemlerine dayanıyor olup, herkesin fikrini ve görüşlerini temsil etmemektedir. Amacımız birilerini yarıştırmak değil. 2016 yılını hep beraber keyifli ve eğlenceli bir şekilde kapatmaktır. Bu bölümümüzün tüm herkese ayrı bir keyif kattığına inanıyoruz. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize. Dilimiz sürçtü ise lütfen affola..


Bölüm Sponsorları

Desteklerinden ötürü bölüm sponsorlarına teşekkür
ederiz.

4+

Bu İçeriği Beğenen Üyelerimiz :

Yorumlar

18 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  GuL 30 Aralık 2016 - 11:58

  2016 Yılının En İyi Çifti : ? Ecrin ProzaC

  2016 Yılının En İyi Kanalı : ? #Radyo

  2016 Yılının En İyi Admin’i : ? ReaL

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : ? Juliet

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : ? Ben DegiLim BiLmiyorum (:

  2016 Yılının En İyi Aop’u : ? Ben DegiLim BiLmiyorum (:

  2016 Yılının En İyi DJ’i : ? AskinYayinHali

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : ? Ben DegiLim BiLmiyorum (:

  0
  SosyopatqirL 30 Aralık 2016 - 20:16

  2016 Yılının En İyi Çifti : ? ecrin ve prozac

  2016 Yılının En İyi Kanalı : ?metal

  2016 Yılının En İyi Admin’i : ?rest ve real karar veremedim 😀

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : ?bu konuda bi fikrim yok

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : ?myth

  2016 Yılının En İyi Aop’u : ? bir fikrim yok 🙂

  2016 Yılının En İyi DJ’i : ? pandora

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : ?oparazzi

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Ex 30 Aralık 2016 - 20:50

  2016 Yılının En İyi Çifti : Tabiki Ben ve Ceren

  2016 Yılının En İyi Kanalı : izmir

  2016 Yılının En İyi Admin’i : OttoMaN

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : Lordi

  2016 Yılının En İyi Sop’u : Opia

  2016 Yılının En İyi Aop’u : Ceren

  2016 Yılının En İyi DJ’i : YaLNıZ

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : StabiL

  Kolay gelsin 😉

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  BoNZii 31 Aralık 2016 - 00:50

  Yılın en iyi çifti : Barlas ve berre
  Yılın en iyi kanalı : #radyo
  Yılın en iyi founderi :emly
  Yılın en iyi admini :ottoman ve you are my cure
  Yılın en iyi sopu: Murat
  Yılın en iyi DJ : sahil
  Yılın en iyi chatcisi :BoNZii

  2+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Lordi 31 Aralık 2016 - 01:30

  Çift ExCeren
  #kanal 3 buluşmadan sonra tartışmasız #izmir
  Founder buluşmalara vesile Lordi
  Admin naifliği ile Gamze
  Sop Opia
  Deejay Siyahizm
  Chatçi Oparazzi

  3+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Opia 31 Aralık 2016 - 01:33

  2016 Yılının En İyi Çifti : Ecrin & ProzaC

  2016 Yılının En İyi Kanalı : #Izmir

  2016 Yılının En İyi Admin’i : WandereR

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : Lordi

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : CiqoLaTa

  2016 Yılının En İyi Aop’u : Ex

  2016 Yılının En İyi DJ’i : aLone

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : StabiL

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  ProZaC 31 Aralık 2016 - 10:01

  2016 Yılının En İyi Çifti : ? Ecrin ve Ben

  2016 Yılının En İyi Kanalı : ? #teylo ,#forum, #antidepresan xD

  2016 Yılının En İyi Admin’i : ? ReaL

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : ? Bir Fikrim Yok

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : ? Bir Fikrim Yok

  2016 Yılının En İyi Aop’u : ? Opia

  2016 Yılının En İyi DJ’i : ? Pandora

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : ? Opia ,GuL,

  4+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  FedakaR 31 Aralık 2016 - 10:14

  2016 Yılının En İyi Çifti : Ecrin & ProzaC

  2016 Yılının En İyi Kanalı : Radyo

  2016 Yılının En İyi Admin’i : Oparazzi

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : EmLy

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : Bilmiyorum

  2016 Yılının En İyi Aop’u : GuL

  2016 Yılının En İyi DJ’i : EmLy

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : Erva

  3+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  RomantikPepe 31 Aralık 2016 - 11:23

  2016 Yılının En İyi Çifti: BeyazMelek & MarjinaL

  2016 Yılının En İyi Kanalı: #Ponçik

  2016 Yılının En İyi Admin’i: Biricik

  2016 Yılının En İyi Founder’ı: MarjinaL

  2016 Yılının En İyi Sop’u: BeyazMelek, Harbikiz, MatRaXs

  2016 Yılının En İyi Sap’ı: RomantikPepe ( Pepee )

  2016 Yılının En İyi Aop’u: nisa_nur, manav55_, StabiL,…

  2016 Yılının En İyi DJ’i: LiLYuM :p

  2016 Yılının En İyi Chatçisi: Bu kısmı bir kişiyle sınırlı tutmamak lazım bence.

  2016 Yılının En Saçma Blocku: [11:10:40] «RomantikPepe» 8)
  #Ponçik Message blocked: 7Uygunsuz Rakam tespiti edildi

  0
  musto 31 Aralık 2016 - 19:05

  2016 Yılının En İyi Çifti : dr112 sinha

  2016 Yılının En İyi Kanalı : ankara

  2016 Yılının En İyi Admin’i : monster

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : juliet

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : dr112

  2016 Yılının En İyi Aop’u : tabiki ben 😀

  2016 Yılının En İyi DJ’i : ilker

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : tabiki tufan 😀

  0
  Lady 31 Aralık 2016 - 21:42

  2016 Yılının En İyi Çifti : Ecrin & ProzaC

  2016 Yılının En İyi Kanalı : Radyo

  2016 Yılının En İyi Admin’i : Oparazzi

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : EmLy

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : ilker

  2016 Yılının En İyi Aop’u : —

  2016 Yılının En İyi DJ’i : Ahenk

  2016 Yılının En İyi Chatçisi : Fearless

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Arzuu 31 Aralık 2016 - 22:00

  2016 Yılının En İyi Çifti : Arzuu MayheM

  2016 Yılının En İyi Kanalı : Ankara

  2016 Yılının En İyi Admin’i : WandereR

  2016 Yılının En İyi Founder’ı : Juliet

  2016 Yılının En İyi : Sop’u :

  2016 Yılının En İyi Aop’u : ….

  2016 Yılının En İyi DJ’i : Pandora

  2016 Yılının En İyi Chatçisi :

  0
  MatRaXs 1 Ocak 2017 - 00:16

  2016 Yılının En İyi Çifti : Dr112 & Sinha

  2016 Yılının En İyi Kanalı : Metal

  2016 Yılının En İyi Admin’i : Monster

  2016 Yılının En İyi Founder’ı Lordi

  2016 Yılının En İyi : Sop’u : Merhametsiz

  2016 Yılının En İyi Aop’u :Bylucky

  2016 Yılının En İyi DJ’i : İlker

  2016 Yılının En İyi Cgatcisi: Pepee

  0
  FedakaR 1 Ocak 2017 - 01:17

  Güzel Tespitler Oparazzi Tebrik Ederim.

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  GuL 1 Ocak 2017 - 01:33

  Tebrik Ediyorum Kazanan ArkadaşLarı

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Murat 1 Ocak 2017 - 14:40

  Başta Oparazzi olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.

  1+

  Bu Yorumu Beğenen Üyelerimiz :

  Arzuu 1 Ocak 2017 - 17:23

  Tek bi farkla kaçırdığımız 1.likte olsa burda olmak güzel bizi buraya layık gören Oparazzi ve ekibine teşekkür ederiz
  Barlas ve Berre yede sonsuz sevgiler dilerim 🙂

  0
  Sirona 1 Ocak 2017 - 23:12

  Yukarida ismi gecen tüm TrSohbet ailesinin sevilen isim ve ciftlerini tebrik ediyor, basarilarinin ve mutluluklarinin daim olmasini diliyorum.

  0

Yorum Yapmak İster misiniz?